Velros, s.r.o - Náměstí Krále Vladislava, Velvary - Plastová okna, hliníková okna, dřevěná okna, dveře, garážová vrata

Výrobce:
Vyberte výrobce
Výsledky 1 - 9 z 9

Dveře

Hliníkové vchodové dveře STAR

Výborné tepelně izolační vlastnosti ve spojení s dokonalým designem, širokým výběrem dveřních výplní i s překrytým křídlem a také možnosti montáže skrytých závěsů.

Plastové zdvižně posuvné dveře HST

Zdvižně posuvné dveře HST mají velkou řadu možností otevírání. Každému zákazníkovi se dají přizpůsobit na míru, avšak v rámci technických možností.

Hliníkové vchodové dveře SUPERIAL

Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti ve spojení s dokonalým designem, širokým výběrem dveřních výplní, barevných provedení a dekorů.

Hliníkové vchodové dveře IMPERIAL

Dobré tepelně izolační vlastnosti ve spojení s dokonalým designem a možností výběru z řady barevných provedení vzorníku RAL.

Hliníkové zdvižně posuvné dveře HST

Zdvižně posuvné dveře HST mají velkou řadu možností otevírání. Každému zákazníkovi se dají přizpůsobit na míru, avšak v rámci technických možností.

Dřevěné zdvižně posuvné dveře - FRANCOUZKÁ OKNA

Zdvižně odsuvné stěny nabízí komfortní řešení vstupu na terasu s možností odsunutí velkoplošného křídla. Vhodné pro bezbariérové bydlení s pohodlnou a snadnou obsluhu bez fyzicky náročného...

Plastové dveře HESTA SMART

Nová generace produktů HESTA přináší více možností zasklení, výběr z řady více než 40 povrchových úprav a hliníkové opláštění AluClip. Smart volba - design, komfort a rozumná cena. 5-komorový profil...

Plastové dveře HESTA HARMONY+

Profil Harmony+ svojí konstrukcí s 6 komorami, 2 celoobvodovými těsněními a 1 středovým těsněním splní předpoklady pro pasivní stavby. Všechny použité komponenty jsou 100% recyklovatelné díky využití...