Velros, s.r.o - Náměstí Krále Vladislava, Velvary - Plastová okna, hliníková okna, dřevěná okna, dveře, garážová vrata

Výrobce:
Vyberte výrobce
Výsledky 1 - 9 z 9

Dveře

Dřevěné zdvižně posuvné dveře - FRANCOUZKÁ OKNA

Zdvižně odsuvné stěny nabízí komfortní řešení vstupu na terasu s možností odsunutí velkoplošného křídla. Vhodné pro bezbariérové bydlení s pohodlnou a snadnou obsluhu bez fyzicky náročného...

Hliníkové vchodové dveře IMPERIAL

Dobré tepelně izolační vlastnosti ve spojení s dokonalým designem a možností výběru z řady barevných provedení vzorníku RAL.

Hliníkové vchodové dveře STAR

Výborné tepelně izolační vlastnosti ve spojení s dokonalým designem, širokým výběrem dveřních výplní i s překrytým křídlem a také možnosti montáže skrytých závěsů.

Hliníkové vchodové dveře SUPERIAL

Velmi dobré tepelně izolační vlastnosti ve spojení s dokonalým designem, širokým výběrem dveřních výplní, barevných provedení a dekorů.

Hliníkové zdvižně posuvné dveře HST

Zdvižně posuvné dveře HST mají velkou řadu možností otevírání. Každému zákazníkovi se dají přizpůsobit na míru, avšak v rámci technických možností.

Plastové vchodové dveře EFORTE

Dveře Eforte v sobě spojují vynikající tepelně izolační vlastnosti s dokonalým designem, který vylepšují nové zdokonalené výplně s překrytým křídlem.

Plastové vchodové dveře PRESTIGE

Dveře Prestige dosahují výborných tepelně izolačních vlastností, které jsou doplněny dokonalým designem s množstvím dveřních výplní.

Plastové zdvižně posuvné dveře HST

Zdvižně posuvné dveře HST mají velkou řadu možností otevírání. Každému zákazníkovi se dají přizpůsobit na míru, avšak v rámci technických možností.