Velros, s.r.o - Náměstí Krále Vladislava, Velvary - Plastová okna, hliníková okna, dřevěná okna, dveře, garážová vrata

Sítě proti hmyzu - ROLOVACÍ

Rolovací (samonavíjecí) síť lze v době, kdy ji nepotřebujeme, vytáhnout do kastlíku, čím docílíme její mnohem delší životnosti. U okenního provedení se síť vytahuje nahoru, u dveřního do strany. Pro lepší uchycení doporučujeme objednat magnetickou lištu.

Vodicí lišty s kastlíkem jsou standardně dodávány v barvě bílé nebo hnědé. V případě požadavku je možno dodat v barvě ELOX Bronz, jiný nástřik RAL, polep renolitvou folií nebo v dřevoimitaci.

Dřevoimitace je speciální nástřik práškovou barvou, která po vypálení imituje léta dřevin a nástřik věrně napodobuje tyto dekory.
Popis produktu

Okenní rolovací síť

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Stažená síťovina je aretována stavitelnými dorazy na koncích vodících lišt za koncovou lištu, která je rovněž opatřena těsnícím kartáčem doléhajícím až k parapetu.

Používá se hlavně tam, kde se často podávají různé věci oknem.

 
Dveřní rolovací síť

Síťovina se navíjí na hliníkovou hřídel, která je uložena v hliníkovém boxu. Navíjení sítě zajišťuje pružina uložená v hřídeli.
Síťovina na krajích prochází vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáči. Vytažená síťovina je aretována magnetickou gumou která je umístěna na koncové liště a dorazové liště, která tvoří spolu s vodícími lištami a boxem utěsněný obvod celé sítě.

Tento systém jako jediný lze nainstalovat na panelákové balkónové dveře, kde po zateplení nezbylo téměř žádné místo na rámu pro montáž pevné otvíravé dveřní sítě proti hmyzu. Další jeho výhoda spočívá v tom, že nepotřebuje žádný volný prostor pro otvírání!!!