Velros, s.r.o - Náměstí Krále Vladislava, Velvary - Plastová okna, hliníková okna, dřevěná okna, dveře, garážová vrata

Výrobce:
Vyberte výrobce
Výsledky 1 - 8 z 8

Interiérové roletky

Okenní textilní roletka - COLLETE

Tento typ roletek je určen pro montáž na plastová nebo dřevěná euro okna. Je ovládaná řetízkem, má kryt návinu a Al vodící lišty.

Okenní textilní roletka - COLLETE ID

Tento typ roletek je určen pro montáž na plastová nebo dřevěná euro okna. Je ovládaná řetízkem, má kryt návinu a Al vodící lišty.

Okenní textilní roletka - JAZZ

Je to jednoduchá předokenní roletka určená pro montáž na zeď nebo do stropu. Je ovládaná řetízkem, nemá kryt navíjecí hřídele ani vodící lišty.

Okenní textilní roletka - LEGEND

Tento typ roletek je určen pro montáž do střešních oken. Je ovládaná samonavíjecí pružinou, má kryt návinu a Al vodící lišty.

Okenní textilní roletka - OPTIMA

Tento typ roletek je určen pro montáž na plastová nebo dřevěná euro okna. Je ovládaná řetízkem, má kryt návinu a PVC nebo Al vodící lišty.

Okenní textilní roletka - OPTIMA MINI

Tento typ roletek je určen pro montáž na plastová nebo dřevěná euro okna. Je ovládaná řetízkem, má kryt návinu a PVC vodící lišty.

Okenní textilní roletka - STREAM

Tento typ roletek je určen pro montáž mezi a před špaletu oken. Je ovládaná samonavíjecí pružinou, nemá kryt návinu ani vodící lišty.

Okenní textilní roletka - STREAM S

Tento typ roletek je určen pro montáž do střešních oken. Je ovládaná samonavíjecí pružinou, nemá kryt návinu ani vodící lišty.